top of page

Faaliyet Alanları

Lojistik

     1985 yılından günümüze konteyner, kuru yük, silobas, damper taşımacılığı alanlarında faaliyet gösteren MRZ Nakliyat gücünü öncelikle ülkesine olan inancından almaktadır. An itibariyle Türkiye nin her yerine kapalı kasa, açık kasa,  konteyner, silobas araçlarımız ve çözüm ortaklarımızla karşılıklı güven içinde yükleriniz taşınır. Bu nakliyelerimiz sırasında kanunlarımızın ön gördüğü tüm kurallara ve gerekli olan belgelere sahip olan firmamızda taşınan yükler sigorta altına alınmaktadır.

  Mevcut hizmetlerimizin yanı sıra müşterilerimizden gelecek olan özel isteklerde esnek hizmet anlayışımız çerçevesinde hızlı bir şekilde değerlendirilerek sonuca ulaştırılmaktadır.

 

YÜKLERİNİZİ DEĞİL GÜVENİNİZİ TAŞIYORUZ.

MRZ YAPI KİMYASALLARI, BOYA VE İZOLASYON

     Kurucu ortaklarımızdan Terhan Temiz’in 21 senelik Betek Boya ( Filli Boya ) da ki profesyonel çalışma hayatında kazandığı tecrübelerini, sunduğumuz faaliyet alanımızdır. Çalışmalarımızda her zaman Filli Boya ile temas ve iletişim içinde olmak bir numaralı gerçeğimizdir. Filli Boya listesinde yer alan tüm ürünlerin satışının toptan satışının yanı sıra, bu ürünlerin bünyemizde bulunan uzman ekipler tarafından uygulamaları yapılmaktadır.

    Unutmayın doğru uygulama olmadığı zaman en kaliteli üründe olsa istediğiniz sonuca ulaşamazsınız.

    Ülkemizde doğru uygulama alanında ciddi eksiklikler bulunmaktadır.

    Mrz de iş güvenliği ve sağlığı kurallarına uyularak Alçı Sıva, Asma Tavan, Boya, Kartonpiyer, Dış Cephe Isı Yalıtımı (mantolama) , Su Yalıtımı, Yer Şapı, Seramik, Epoksi, Boardex ve Konstrüksiyon işlerinde uzman kadrolarımızla; kalite , zamanında teslimle müşteri memnuniyeti temel amaç edinilmiştir.     

SPOR

     Şirketimizin spor kolu faaliyetleri MRZSPORT olarak 17 sene spor geçmişi olan ve sonrasında spor akedemisi okuyarak bu işin ihtisasını yapmış olan Emirhan Temiz tarafından yürütülmektedir.

     Sporculuk ve antrenörlük kariyerinde yüzmede milli takım seviyesine kadar yükselmiş ve şuanda halen aktif takım çalıştırmakta ve bunun yanı sıra kendi kulübüylede ilgilenmektedir.

     Daha büyük ve daha güçlü projeler için hepsini bir çatı altına toplama kararı ile MRZSPORT KURULMUŞTUR.

bottom of page